14 Aralık 2015 Pazartesi

Nostaljik Pazartesi:

Nerden çıktı bu "nostaljik pazartesi" derseniz sizi buraya alalım.Ben Ayşe Abla'nın bu fikrine bayıldım! Arşivlerde hazine yatıyor sayın okur. Hele ben o zamanlar gerçek fotoğraf makinasıyla çekim yapıyormuşum şimdilerdeki yazılarım eski yazıların yanında sönük kalıyor. Neyse lafı çok uzatmayalım işte karşınızda arşivden taze çıkmış, dumanı üstünde bir yazı:


İşten geldiğim bazı akşamlar canım hiç evden çıkmak istemiyor.Parka gidemeyeceğimizi söylemek yerine akşam bir aktivite yapacağımızı söylemek kızım açısından daha kabul edilebilir oluyor.Aktivite 1 ve aktivite 2 sonrası işte karşınızda aktivite 3:

Bu kez Tchibonun hazır origami setlerini kullanalım istedim:


Setimiz,aktivite kutumuz ve gizlice aldığı annesinin allığıyla yanaklarını hunharca kızartmış olan aktivite partnerim hazır:Origami setimizden renkli kağıtlar, yapıştırmalı gözler gibi malzemeler ve bir kullanım klavuzu çıktı:Ben kuş yapalım istedim:Kızım klavuzu biraz karıştırdı:Okudu, değerlendirdi:İnceledik,ğraştık, katladık ve sonuç:Evet biz de pek beğenmedik:)))


Ama önemli olan eğlenmek:)

Sonuç felaket olsa da:))))

3 yorum:

EQ dedi ki...

Oyyy ben bu kizin o tatli suratini yerim yaaaaaghhh!:)) Ne sekermis Duru orada da.

Güzel bir nostaljik pazartesi yazisi olmus, katilimin icin tesekkürler!

Bir de..ben gecenlerde yazdigim "instagram ve bloggercinin eslerinin cilesi" adli yazimi okumus muydun? Orada Duru'ya tesekkür etmistim de:))

Öykücü dedi ki...

Ayşe Abla,

Ne iyi ettin de bu fikri buldun. Aklını seveyim.

Sanki dün gibi ama Duru ne küçükmüş değil mi? Yazılarının tümünü gördüm, mutluluktan öldüm ama yorum yazamadım. Yarın bir saniye boşluk bulursam hemen yazacağım.

Çok öpüyorum seni

deniz dedi ki...

Ayy ne kadar datlı ne kadar minik ne kadar pembikmiş!

Hakkımda

Bir anne, bir baba ve bir de çocuk.Aşk dolu, neşeli ve eğlenceli bir hayat umuduyla..